W zeszłym roku laureatką konkursu została Beata z Bydgoszczy, która wygrała półfinał w Bydgoszczy, a potem finał w Warszawie i spędziła niezapomniany czas w krainie kangurów.

Co zrobić, żeby wygrać bilet do Australii?
Tylko kilka kroków i możesz lecieć!

 1. Polub Albion House na FB

  Polub lub udostępnij Twoim znajomym profil Albion House na facebook'u. Kliknij jeden z przycisków i gotowe :)

 2. Udostępnij to wydarzenie

  Podziel się z Twoimi znajomymi informacją o nadchodzących VIII Dniach Australii 2018. Wystarczy jeden klik i gotowe.

 3. Zapisz się na Dni Australii

  Aby wziąć udział w konkursie musisz zapisać się poprzez formularz. Wpisz swoje imię, nazwisko, miasto w którym weźmiesz udział w VIII Dniach Australii, podaj swojego maila i gotowe!

 4. Przyjdź ze smartfonem

  Na festiwal weź koniecznie swojego smartfone-a. Będzie on niezbędny aby wziąć udział w naszym quizzie o Australii i Albion House. Kto zbierze najwięcej poprawnych odpowiedzi wygrywa nagrody i przechodzi do finału.

Jeżeli to zrobiłeś jesteś gotowy aby wziąć udział w konkursie! W trakcie zabawy będziecie odpowiadać na pytania związane z Australią i Albion House… liczy się czas i odrobinka szczęścia. W każdym mieście trzy osoby z największą ilością poprawnych odpowiedzi otrzymają nagrody rzeczowe, a jedna z największą ilością punktów przechodzi do finału, który odbędzie się w naszym biurze w maju 2018.

Zapisz się na Dni Australii i weź udział w konkursie!

Dowiedz się o możliwościach wyjazdu do Australii, porozmawiaj z naszym konsultantem i zapoznaj się z programami Study in Australia i nie tylko. Wypełnij formularz lub zadzwoń do nas i koniecznie zarezerwuj termin darmowych konsultacji w Twoim mieście podczas VIII Dni Australii. Do zobaczenia:)

Partnerzy i wsparcie VIII Dni Australii 2018 r.


Organizator
Patronat medialny
Partner
Partner
Partner
Partner
in garden
uniwersytet śląski
mysia3
bar bar
szara willa
bok
alchemia wina
muzeum szczecin
uniwersytet gdański
awf
wsg